Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-03-2016, 12:33   #6
traveller
 
traveller's Avatar
 
Reputacja: 1 traveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Nami Zobacz post
To jest dziwne.
Przecież to "przepłaszanie" to umiejka pasywna, po prostu się uaktywnia podczas zagrożenia, jakim cudem można to wybrac? Obserwuję kogoś i wybieram, przeciw komu się czaję? D:
Dziffne~
A czego tu nie rozumieć? Legolas działa tak samo jak Tarzan, z tą różnicą, że jeśli zauważy, że daną postać odwiedzi ktoś, kto gra Gollumem to poznaje jego rolę no i atak się nie powiedzie. Natomiast jeśli będzie obserwował postać, którą odwiedzi Czarnoksiężnik z Angmaru to do ataku nie dochodzi, ale Legolas nie jest świadomy jego próby (to działa tylko za pierwszym razem). Nie wybiera przeciwko czemu się czai, tak jak mówisz ta umiejętność po prostu się uaktywnia. Sorry jak coś niejasno napisałem, ale to mój pierwszy raz. Jak coś to pytać to wyjaśnię zasady, albo skoryguję. Początkowo Legolas miał strzelać z łuku, ale brakowało mi gościa, który sprawdza kto kogo odwiedza.

Cytat:
Napisał Nami Zobacz post
Czyli nie może już zamykać w więzieniu?
Dokładnie tak.
 
__________________
"Tak, zabiłem Rzepę." - Col Frost 26.11.2021
Even a stoped clock is right twice a day

Ostatnio edytowane przez traveller : 15-03-2016 o 12:38.
traveller jest offline