Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-03-2016, 18:36   #19
Sirion
 
Sirion's Avatar
 
Reputacja: 1 Sirion ma wspaniałą reputacjęSirion ma wspaniałą reputacjęSirion ma wspaniałą reputacjęSirion ma wspaniałą reputacjęSirion ma wspaniałą reputacjęSirion ma wspaniałą reputacjęSirion ma wspaniałą reputacjęSirion ma wspaniałą reputacjęSirion ma wspaniałą reputacjęSirion ma wspaniałą reputacjęSirion ma wspaniałą reputację
Wybaczcie, ale rozłożyło mnie całkowicie i przespałem trochę więcej czasu niż bym chciał, ale już spieszę z odpowiedziami (na pw za chwilę również wszystkim odpiszę)

Cytat:
Może to trochę głupie pytanie, ale abstrahując od ciekawego pomysłu na alternatywną wersję wydarzeń (i chyba? wojnę domową?), to, eee, czy istnieje jakieś bezpośrednie założenie, o czym jest sesja? No i jaki jest Twój mission statement odnośnie jej rodzaju...Coś, co pomogłoby w doborze konceptu postaci.
Całość sesji koncentruje się wokół wydarzeń w Fereldenie, gdzie każdy chce zdobyć dla siebie jak największą część tortu. Sama przygoda to opowieść o postaciach, które znalazły się w centrum wydarzeń i będą pełniły kluczową rolę jeśli chodzi o przyszłe dzieje państwa.

Cytat:
A ja chciałam się zapytać o mechanikę. Kocham DA i chętnie bym w nie popisała nawet jeśli nie mam za wiele czasu, bo nie mam ;D Ale w jakiej mechanice chcesz grać?
Gramy storytellingowo, ja sobie coś tam czasem rzucę w zaciszu pokoju, ale to właściwie tyle. Wyznaję zasadę deklaracja - odpowiedź MG. Im lepszy lub bardziej pomysłowy opis akcji - tym większa szansa na jego skuteczność. I tyle
 
__________________
"Przybywamy tu na rzeź,
Tu grabieży wiedzie droga.
I nim Dzień dopełni się,
W oczach będziem mieli Boga."
Sirion jest offline