Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-03-2016, 23:30   #7
Komtur
 
Komtur's Avatar
 
Reputacja: 1 Komtur ma wspaniałą reputacjęKomtur ma wspaniałą reputacjęKomtur ma wspaniałą reputacjęKomtur ma wspaniałą reputacjęKomtur ma wspaniałą reputacjęKomtur ma wspaniałą reputacjęKomtur ma wspaniałą reputacjęKomtur ma wspaniałą reputacjęKomtur ma wspaniałą reputacjęKomtur ma wspaniałą reputacjęKomtur ma wspaniałą reputację
Cytat:
Cały twój zamiar całkiem fajny, tylko MG nic a nic o nic nie wiedzieli. Tak jak o tym teraz myślę, to większe szanse miałbyś ujawniając się przed Revladem ze swoimi zamiarami. Syn Markiza, nawet bękart, w takiej politycznej układance, mógłby być całkiem do rzeczy. Rycerz mógłby Cie nawet poprzeć a MG urzeczeni taką okazją to "zakorzenienia" postaci w świecie, przeszkód by może nie czynili. Przynajmniej takich nie do pokonania.
Tak czekałem trochę aż się sytuacja rozwinie i się rozwinęła nie w tym kierunku co chciałem, bo dziadkowi prowadzonemu przez Mike'a zachciało się rewolucji.

Tak sobie myślę że przyjemna mechanika jest w Dungeon World, tylko by trzeba rozwiązać problem PvP, bo takich zachowań nie przewidzieli. Fajna jest walka, bo w rzucie na atak jak nie trafiłeś to znaczy że trafił cię twój wróg (lub co innego paskudniejszego wymyślił MG) , także godzinne rozgrywanie rąbaniny między niskopoziomowcami raczej nie zachodzi.
 
Komtur jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem