Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-03-2016, 10:32   #2
Ulli
Konto usunięte
 
Ulli's Avatar
 
Reputacja: 1 Ulli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputację
Okiem uczestnika:
Fikcyjna miejscowość Orilon nieopodal Berdusk, zachodnie ziemie centralne. Drugi poziom postaci. Znajomi i w niektórych przypadkach przyjaciele z dzieciństwa postanawiają zyskać sławę i bogactwo a przede wszystkim przeżyć przygodę i jak tysiące im podobnych ruszają na szlak. Na razie bezskutecznie próbują opuścić Orilon, gdzie nikt nie traktuje ich poważnie. Na przeszkodzie stoi troll z którym trzeba coś zrobić. Z braku pomysłu na trolla drużyna plącze się po okolicy i czyni spustoszenie. Na razie jej ofiarą padł ich zleceniodawca mnich i plemię bogu ducha winnych koboldów.

Uczestnicy:
Nagietek- niziołek zaklinacz, bardzo chaotyczny i bardzo dobry w swój szczególny sposób. Nadpobudliwy, niedojrzały i egzaltowany. Ma wielkie parcie na zdobywanie sławy i bogactwa, obnosząc się jednocześnie z całkowitą pogardą dla norm społecznych i prawnych, co rodzi konflikty z niektórymi członkami drużyny. Jego mottem życiowym jest nie rób drugiemu co tobie niemiłe. Ma wielki szacunek do życia. Najlepiej dogaduje się z łotrzykiem Colinem.

...


Opisałem wszystkich, ale po przeczytaniu doszedłem do wniosku, że mogło by to zostać odebrane jako wyzłośliwianie się i skasowałem. Nie takie były moje intencje.

Podsumowując:

Warto. Oczywiście to sesja forumowa ze wszystkimi tego wadami. Trzeba się z tym liczyć, że raczej o szybkim awansie należy zapomnieć. Gramy prawie pół roku i mamy za sobą jedno zadanie polegające na splądrowaniu krypty. Drugie w sumie na ukończeniu, skończone eksterminacją niewinnych koboldów i dalej nie opuściliśmy wioski. Taki urok grania przez forum. Jeśli jednak lubisz grać przez forum to polecam. Nie ma pisania kilku stron przeżyć wewnętrznych i MG nie mierzy postów linijką zabijając tych, którzy napiszą mniej niż 4 strony A4.

Z miłą chęcią zrobiłbym drugą postać i grał dwoma, ale obawiam się, że zarówno MG jak i inni gracze by tego nie wytrzymali
 
Ulli jest offline