Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-03-2016, 11:24   #38
AdiVeB
 
AdiVeB's Avatar
 
Reputacja: 1 AdiVeB ma z czego być dumnyAdiVeB ma z czego być dumnyAdiVeB ma z czego być dumnyAdiVeB ma z czego być dumnyAdiVeB ma z czego być dumnyAdiVeB ma z czego być dumnyAdiVeB ma z czego być dumnyAdiVeB ma z czego być dumnyAdiVeB ma z czego być dumnyAdiVeB ma z czego być dumnyAdiVeB ma z czego być dumny
Cytat:
Napisał -2- Zobacz post
3. Czy kwestia ekwipunku to sublinalna zachęta do wydawania gambli na reputację/umiejki/atrybuty? Po rzecz wygląda tak, że wymyśliłem konkretny, cenny ekwipunek (w zakresie setkowego przedziału oczywiście), który jest związany z historią postaci... i zarazem mogę uwierzyć, że jest tak fancy, że sobie nasz nowy szef go weźmie... a zarazem...
A to w sumie też mnie zaciekawiło. Ja również mam wybrany sprzęt który chciałbym mieć lub dostać względnie na początku przygody. A z tego co podpowiada podręcznik jest zakaz handlowania do tyłu. "Sprzęt" jest ostatnim punnktem tworzenia postaci więc nic innego niż na właśnie "Sprzęt" tych 100g wydać nie możemy. Także ani reputy ani umiejek ani współczynników nie kupimy za to.

@ Lemin

Ustosunkujesz się do tego proszę?
 
AdiVeB jest offline