Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-05-2007, 23:26   #16
Aivillo
 
Aivillo's Avatar
 
Reputacja: 1 Aivillo jest jak niezastąpione światło przewodnieAivillo jest jak niezastąpione światło przewodnieAivillo jest jak niezastąpione światło przewodnieAivillo jest jak niezastąpione światło przewodnieAivillo jest jak niezastąpione światło przewodnieAivillo jest jak niezastąpione światło przewodnieAivillo jest jak niezastąpione światło przewodnieAivillo jest jak niezastąpione światło przewodnieAivillo jest jak niezastąpione światło przewodnieAivillo jest jak niezastąpione światło przewodnieAivillo jest jak niezastąpione światło przewodnie
Czyli jednym słowem mini biografia Lisbeth.... ok, ale za to wezmę się jutro, bo dziś już padam. Dopiero teraz przypomniałam sobie, że wcześniej się przedstawiałeś i zedytowałam post teraz czekam tylko na Szarej, mam nadzieję, że okaże się obowiązkową dziewczyną

Edit.

Jeżeli chcecie postaram się narysować mapę kraju z najbliższymi sąsiadami (chodzi głównie o Perth) I o ile dokopie się do szkolnego skanera to wam ją udostępnie. Myślę, też że od czasu do czasu wrzucę jakiś obrazek z przybliżoną wersją krajobrazu okolicy itp
Oczywiście jeżeli chcecie
 

Ostatnio edytowane przez Aivillo : 01-05-2007 o 23:29.
Aivillo jest offline