Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-03-2016, 15:36   #36
traveller
 
traveller's Avatar
 
Reputacja: 1 traveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputację
Miasto wcale nie będzie miało tak łatwo Dnc. Grima i Gollum będą bardzo przeszkadzać, ponadto może dojdzie 2 neutralnych. Dodatkowo przy takiej ilości graczy zlinczowanie mafiozy czy SK będzie o wiele trudniejsze. No przyznam, że ta edycja to z jednej strony test, ale z drugiej możesz sobie sprawdzić, że w innych forumowych mafiach była jeszcze większa ilość miastowych i także 3 mafiozów. W każdym razie jestem zawsze otwarty na sugestie i pomysły.

Czas na odpowiedź to kontrowersyjny pomysł. Tak samo jak modkille. Też nie lubię jak ktoś prawie się nie odzywa... zwłaszcza, że w początkowej fazie gry sprawdza się to, że im mniej piszesz tym mniej podejrzany jesteś, ale jak dam 12 godzin na odpowiedź to mogą ucierpieć inni gracze którzy piszą tyle ile mogą po prostu, także póki co zostaje jak jest, ale też nie jestem do końca zadowolony z tego. Pamiętam, że jak Nami dawała żółte kartki to niektórzy się oburzali już... Przy krótszym czasie na odpowiedź to mnie by zaczęli linczować
 
__________________
"Tak, zabiłem Rzepę." - Col Frost 26.11.2021
Even a stoped clock is right twice a day

Ostatnio edytowane przez traveller : 17-03-2016 o 15:42.
traveller jest offline