Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-04-2005, 22:41   #13
Hood
 
Reputacja: 1 Hood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłość
Cóż, historii moja postać jeszcze nie ma, gdyż nie mam chwilowo czasu. Jak Sayane napisała, niektórzy studiują (weźmy takiego mnie dla przykładu) i czasem wypadałoby się na tej uczelni pojawić i poudawać choć trochę, że coś się robi...

Obiecuję się poprawić (na sesji (tak szkolnej jak RPG)) ).

[ Dodano: 2005-04-10, 22:48 ]
PS. No bo przecież nie chodzi o to, żeby psuć ciekawą sesję/postać kiepską historią ("Wypadł sroce spod ogona i już." albo "Nudziło się papciowi i mater też nie miała co robić..." czy "Ot znaleźli krasnala w kapuście...")

Musi być wciągająca, tak aby wszystkim chciało się ją dalej pisać... A na to potrzeba natchnienia, które z kolei wymaga dłuższej chwili czasu...

[ Dodano: 2005-04-15, 10:50 ]
Dobra! Informacja z ostatniej chwili! ZACZĄŁEM PISAĆ HISTORIĘ, POWINNA BYĆ GOTOWA WIECZOREM!

[ Dodano: 2005-04-20, 00:46 ]
Hmm... Czuję się jakbym pił do lustra... Ale co mi tam.
Kiedy możemy się spodziewać jakiegoś znaku życia od Miastrza Darken'a albo Barda Razaell'a??

3majcie się chłopaki bo maj idzie, ale dajcie jakiś znak, choćby i dymny...
 
Hood jest offline