Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-03-2016, 18:14   #9
Lifeless
 
Lifeless's Avatar
 
Reputacja: 1 Lifeless jest godny podziwuLifeless jest godny podziwuLifeless jest godny podziwuLifeless jest godny podziwuLifeless jest godny podziwuLifeless jest godny podziwuLifeless jest godny podziwuLifeless jest godny podziwuLifeless jest godny podziwuLifeless jest godny podziwuLifeless jest godny podziwu
Cytat:
Napisał kanna Zobacz post
Zareklamujesz jakoś siebie jako MG?
Polecam się. :3
A tak na serio, to jeśli chodzi o doświadczenie, w liceum brałem regularnie udział to w PBF'ach, to czasami prowadziłem sesje na mniejszych forach, niekoncentrujących się w pełni na RPG. Linków nie podrzucę, bo po pierwsze nawet nie pamiętam wszystkich miejsc, gdzie pisałem, a po drugie trochę wstyd, ponieważ w większej części były to serwisy komputerowo-growe i o wysoki poziom tam ciężko. Jakoś przed maturą zawiesiłem działalność i wróciłem teraz, tym razem osiedlając się na poważnym forum sesyjnym.

Jeśli chodzi o jakość moich odpisów - próbkę mojego stylu macie powyżej, z oczywistych względów siebie oceniać nie będę.

Jeśli chodzi o czas i komunikatywność - prawie na pewno nie zamknę sesji z powodu braku czasu, bo jako student dziennikarstwa mam go aż zanadto i mogę sobie pozwolić na spędzanie długich chwil na Lastinnie. A to się tyczy także komunikatywności - będę odpisywał często, gęsto.

Pomysł opracowałem już jakiś czas temu, więc nie wykiełkował 5 minut przed rozpoczęciem pisania tematu, na dodatek lubię te klimaty, toteż i trochę pasji się w moich postach z pewnością wyczuje. Ja tam bym sobie zaufał.
 
Lifeless jest offline