Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-03-2016, 20:07   #672
Warlock
Konto usunięte
 
Warlock's Avatar
 
Reputacja: 1 Warlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputację
Tak. Roślinka-snajper - 55 US, WT na 3 i 45 HP. Nie taka trudna do zabicia, zważywszy jak mało HP ma i WT jak na swój rozmiar (to jak walka z 4 podręcznikowymi zbirami, tylko w tym wypadku trzeba się dostać do jej serca). Wolałem tak niż jak miałem w planach przed sesją; aktywacja rośliny oznaczała wybuch wszystkich kolców na najbliższym kwiecie, który funkcjonował jak granat odłamkowy zasypujący wszystko w okolicy trującymi kolcami. Test US nie byłby wtedy potrzebny, a zważywszy na to jak bardzo kości was nie kochają w tej walce; pewnie byście już nie żyli.

A i zapomniałem dodać, ze pająki podkuliły odwłok i zatrzymały się na skraju rośliny, wpatrując się w oddalające się ofiary wygłodniałymi ślepiami.
 
__________________
[URL="www.lastinn.info/sesje-rpg-dnd/18553-pfrpg-legacy-of-fire-i.html"][B]Legacy of Fire:[/B][/URL] 26.10.2019
Warlock jest offline