Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-03-2016, 01:06   #25
Sirion
 
Sirion's Avatar
 
Reputacja: 1 Sirion ma wspaniałą reputacjęSirion ma wspaniałą reputacjęSirion ma wspaniałą reputacjęSirion ma wspaniałą reputacjęSirion ma wspaniałą reputacjęSirion ma wspaniałą reputacjęSirion ma wspaniałą reputacjęSirion ma wspaniałą reputacjęSirion ma wspaniałą reputacjęSirion ma wspaniałą reputacjęSirion ma wspaniałą reputację
Wybaczcie, ale dopadło mnie gorzej niż sądziłem... Nieleczone przeziębienie trwa 7 dni, leczone tydzień, więc... Jeszcze trochę

Cytat:
Z ciekawości. Ile kart już dostałeś?
Na razie mam jedną, czyli twoja

Cytat:
Sirion nie wspomniales nic o awatarach. Sam wybierzesz? Z tego co pamietam to do Origins był darmowy character creator, fajnie by było jakby cała drużyna miała z niego awatary. Ja definitywnie się postaram.
Wybaczcie, ale... Nie Nie przepadam za tak tworzonymi avatarami i zdecydowanie bardziej preferuje rysowane portrety, więc... Musicie poszukać odpowiadającego wam obrazka

Cytat:
A, od razu zapytam - jak się zapatrujesz na zwierzęcego towarzysza?
I czy może myslałeś o spotkaniu jakichś postaci drugo- lub nawet trzecioplanowych, które wystąpiły w pierwszych grach?
O ile zwierzęcy towarzysz będzie uzasadniony to tak, ale też bym poprosił, żeby dać wcześniej znać, żeby po prostu nie okazało się, że zwierzak będzie lekko OP

A co do spotkania postaci - na pewno się przewiną. Trochę w innych rolach (ze względu na inny tok zdarzeń), ale część na pewno wystąpi
 
__________________
"Przybywamy tu na rzeź,
Tu grabieży wiedzie droga.
I nim Dzień dopełni się,
W oczach będziem mieli Boga."
Sirion jest offline