Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-03-2016, 17:00   #44
Nami
INNA
 
Nami's Avatar
 
Reputacja: 1 Nami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputację
Cytat:
@Nami
Napisałem jak odpowiedziałem na pytania, ale później też inni mafiozi nie przypominali o tym.
Tu była sytuacja o której wspomniałem w pierwszej propozycji, ja i Hak byliśmy złapani w dwóch kolejnych nocach, więc lepiej byłoby jakbym nie mógł przekazać tej informacji bo patrząc na odgrywanie nasze postacie nie spotkaliśmy się.
No wiem, czytałam :3
Napisałeś po tym, jak go ustrzelili.
I fabularnie owszem - nie spotkali się, ale mafia nawet z więzienia widzi doca, po prostu, więc by przeczytał i może odpowiedziałby inaczej.

To i tak nie ma znaczenia, dla mnie najlepsza gra, to aktywna gra. Nie każdy oficjalny wygrany tak naprawdę jest zwycięzcą - ja tam mam swoich zwycięzców za każdym razem

Cytat:
Proponuję aby członek mafii złapany do więzienia nie mógł czytać tego co inni mafiozi piszą na docu.
Jest to niewykonalne technicznie. Niestety.

Cytat:
Druga propozycja będzie ciężka do wykonania ale fajnie byłoby jakby jeśli Piotruś zostanie zablokowany przez Kapitana Haka nie mógł łapać do więzienia. (Używając nazw postaci z ostatniej edycji mafii)
Również niewykonalne, ponieważ Więzienny wsadza do paki w końcowej FAZIE DNIA, a nie w fazie nocy. Przez Fazę Nocy to on tam tylko przetrzymuje
 
__________________
Discord podany w profilu
Nami jest offline