Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-03-2016, 10:33   #50
traveller
 
traveller's Avatar
 
Reputacja: 1 traveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputację
Aktualna lista:
1. Nami - Magda Gessler
2. sunellica -Milka - mleczna krowa
3. Zombianna - Milena Galerianka
4. S.W.A.T. - Antoni Macierewicz
5. piotrek.ghost - William
6. Warlock - Łowca Czarownic
7. Kolejny - Frank Underwood
8. Hazard - Zodiak
9. Ryo - Wladimir Putin
10. Dnc -
11. Turin Turambar - The Undertaker
12. Gargamel - Brain
13. Karmazyn - Buu
14. Spinaker - Joker

Póki co z zestawienia wylatują Eowina i Gimli jako, że to najbardziej bierne postaci z obecnych.

Spinaker, ja też czasu mam mało, ale wiem, że na mafię zawsze , że zdecydowana większość graczy z obecnego zestawienia gra aktywnie w mafię, także powinno być ciekawie. Co do bloku Elronda... przeanalizuje sprawę jeszcze. Co do do doca mafijnego... niby wszystko fajnie i bazujemy na zaufaniu, ale nie chcę potem ścigać kogoś dlatego, że jednak wszedł "przypadkiem" na doca, bo jak karać za coś takiego? Póki co zostajemy przy tym, że nie można po prostu pisać, ale czy chce wejść, czy nie to jego sprawa.

edit. Joker to ciekawa postać, ale fabularnie nie miałem na niego pomysłu jeśli chodzi o uniwersum LoTR/WP. Chyba, że Grima, ale postawiłem jednak na Framera.
 
__________________
"Tak, zabiłem Rzepę." - Col Frost 26.11.2021
Even a stoped clock is right twice a day

Ostatnio edytowane przez traveller : 19-03-2016 o 10:38.
traveller jest offline