Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-03-2016, 19:08   #40
Evil_Maniak
 
Evil_Maniak's Avatar
 
Reputacja: 1 Evil_Maniak ma wspaniałą reputacjęEvil_Maniak ma wspaniałą reputacjęEvil_Maniak ma wspaniałą reputacjęEvil_Maniak ma wspaniałą reputacjęEvil_Maniak ma wspaniałą reputacjęEvil_Maniak ma wspaniałą reputacjęEvil_Maniak ma wspaniałą reputacjęEvil_Maniak ma wspaniałą reputacjęEvil_Maniak ma wspaniałą reputacjęEvil_Maniak ma wspaniałą reputacjęEvil_Maniak ma wspaniałą reputację
Co do wagi uzbrojenia - ja tylko chciałem napomknąć, że trzeba o niej pamiętać. A nie, że krasnoludy nie mogą jeździć na koniach.

Jeszcze raz - technicznie rzecz biorąc jak najbardziej. Krasnoludy mogą jeździć na koniach. Czemu by niby nie. W końcu krasnolud też człowiek. Jednak jeżeli chodzi o lore i setting to jak najbardziej nie. Kto popełni takie wykroczenie powinien być wpisany do Księgi Uraz i skazany na życie Zabójcy. Ale jeszcze bardziej ogólnie to w sumie już zamknęliście temat - to MG decyduje i kropka :P

W mojej małej głowie krasnoludy jeżdżą na innych krasnoludach, używają pojazdów silnikowych albo są wyrzucane na odległość 300 metrów przy pomocy trebusza.
 
Evil_Maniak jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem