Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-03-2016, 15:31   #502
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
Leminkainen faktycznie XD myślę że szukają Aprill mam nadzieję że zanim wrócimy będą już wyszkolone psy tropiące
- Mhm... Ale ten... Nie obraziłbym się za jakieś detale tego planu szukania April

- I gdzie/skąd od kiedy liczysz te wracanie? Na razie jeszcze nigdzie nie poszliście



Cytat:
Lemin optymista widzę
- To samo w sobie nie jest takie zue



Cytat:
Lemi, może się mylę, ale czy MG gdzieś tam nie napisał, że wszystkie ślady prowadzą na nabrzeże? W tym i ślady April? Bo ja to tak zakumałem? Że nas pies tam doprowadził po jej tropie na ten pomost gdzie łódka stała Saxtonów?

- No z tego co popisał MG to ja też zrozumiałem, że ślady porwania prowadzą na te zlane schodki cumownicze



Cytat:
Proponowałbym albo załatwić jakąś łódź i się garnąć w jedną albo drugą, albo iść do portu i wypytać rybaków czy jakaś podejrzana łódź nie rzuciła im się w oczy?
- Ale z Was w tej turze to normalnie trzeba traktorem wyciągać te deklaracje... No ale jakaś śladową ilość konkretu wreszcie widzę. Jakbyście doprecyzowali na co się decydujecie no to by mi pomogo popisać posta dla Was.


Cytat:
Albo przy okazji znaleźć Drzazgę, on wie więcej niż mówi, jego wzburzenie kiedy wychodził z posterunku wydaje się Lynxowi podejrzane. Więc proponowałbym z grupą pościgową do portu iść?
- Akurat znajdywanie Drzazgi jest nie jest takie łatwe i oczywiste, że się pójdzie i znajdzie i zawoła i jest.



Cytat:
A jak nie to na to spotkanie co szeryf zwołał?
- Szeryf zwołał jakieś spotkanie? Ooo... A dlaczego MG nic o tym nie wie? No co za czity w tej czitboyshimie już nawet lemingi do MG ściemniają!


Cytat:
BŁĄD! WSZYSTKIE DROGI PROWADZĄ DO DETROIT!
- No! Wreszcie zaczynasz nawijac jak dziewczyna z Det


Cytat:
a to starożytni by się zdziwili
- Ee tam... Nikt nie inwestuje w bzdurnego umnsa historii więc nie będą się burzyć o taki detal
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline