Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-03-2016, 20:32   #92
-2-
 
Reputacja: 1 -2- jest jak niezastąpione światło przewodnie-2- jest jak niezastąpione światło przewodnie-2- jest jak niezastąpione światło przewodnie-2- jest jak niezastąpione światło przewodnie-2- jest jak niezastąpione światło przewodnie-2- jest jak niezastąpione światło przewodnie-2- jest jak niezastąpione światło przewodnie-2- jest jak niezastąpione światło przewodnie-2- jest jak niezastąpione światło przewodnie-2- jest jak niezastąpione światło przewodnie-2- jest jak niezastąpione światło przewodnie
Cytat:
Napisał AdiVeB Zobacz post
Tak... tylko że proponuję sprawdzić to poparcie załogi przed rozpoczęciem sesji a nie podczas. Bez sensu byłoby jakby do sesji weszły dwie postacie przystosowane do bycia kapitanem... ja mam zapasową postać którą chcę grać jeśli mój oficer zostanie przez załogę odrzucony. Nie ma miejsca na dwóch kapitanów na jednym statku...
To graj zapasową postacią, amigo. Ale merill już jest po Twojej stronie.

Ostatnie czego potrzebujemy, to przypisywać role graczom (???) przed rozpoczęciem sesji. Nie, niekoniecznie. Nie znamy sytuacji, nie zaczynamy jako kapitanowie, nie znamy siebie jako gracze, nie znamy swoich postaci, nie znamy okoliczności. Więc, eee, mój głos jest na nie, nie bezpośrednio nawet Ciebie, ale takiego abstraktu jak dobór kapitana zawczasu.
 
__________________
Nikt nie traktuje mnie poważnie!
-2- jest offline