Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-03-2016, 22:33   #116
Eliasz
 
Eliasz's Avatar
 
Reputacja: 1 Eliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputację
Ja sobi pozwole tak jak Pan Dwarf - opis w poście będzie obrazowy, a mechanicznie tu uściśle akcję co by nie było jakiejś omyłki. Zwłaszcza że sam nie do konca pamiętam jak to mechanicznie by wyglądało - więc jakby co to prosze mnie tu sprostować.

Thorin chciałby zrobić atak z wyczekania - w zasadzie widze że na mapce wredna czerwona gwiazdka na mnie leci. I ten atak z wyczekania to chyba jest tak, ze nie robię ruchu, ale uderzam pierwszy gdy komunistka do mnie podleci.

Dam radę wykonać tak dwa ataki? Czy atak z wyczekania pochłonie mi jeden?

Zasadniczo chciałbym wykonać dwa ataki / a i jesli komunistka jest na tyle blisko mnie, że mogę ją po prostu uderzyć atakiem wielokrotnym, bez zabawy w czekanie - to rzecz jasna tak zrobie.

Na pewno tez przed ewentualnym atakiem bronić się będę z parowania. Dajcie (MG ) znać jak to by było z tym atakiem czy mogę ciachać podwójnie czy zostaje mi wspomniany atak z wyczekania żebym mógł to własciwie w poście opisać

pochodni nie mam, ale mam nieco nafty ;/ Mysle jednak że na początku trzeba będzie poćwiartować zwłoki "trolo-harpi" a potem się je podpali
 

Ostatnio edytowane przez Eliasz : 22-03-2016 o 22:36.
Eliasz jest offline