Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-03-2016, 12:08   #130
Eliasz
 
Eliasz's Avatar
 
Reputacja: 1 Eliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputację
Cytat:
Kyan reaguje na słowa przerażonego Thorina
Raczej wkurzonego aczkolwiek co prawda to prawda po naszych przeżyciach to istnieje należyty lęk i szacunek do ognia Zwłaszcza jak się ma na sobie łatwopalne futro ( choć zmoczone śniegiem az tak łatwopalne nie jest) - zresztą i to bez znaczenia, bo jak się płonąca oliwa rozleje to nie ma zmiłuj się, będzie się płonąć.

Swoją drogą to dość częsta akcja mojego innego bohatera halflinga Tupika. Taką rozpaloną lampa załatwił wywernę i olbrzymiego pająka swego czasu. Trza było nadrabiać braki w WW i Sile pomysłowością.

Potem się już nie ruszał bez lampy i zapasu oliwy - jakby nie patrzeć przenośna wybuchowa i skuteczna broń.

O ile ktoś nie rzuca jej tuż obok ciebie

PS oczywiście moje ciosy tez są druzgoczące - tego się chyba nie deklaruje (?) moja broń ma taka własciwość, 2 krotny rzut k10 i wybór lepszego rezultatu
 
Eliasz jest offline