Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-03-2016, 12:46   #63
JPCannon
 
JPCannon's Avatar
 
Reputacja: 1 JPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputację
John słuchał Thompsona z dość udawaną powagą.

- Eeee pytasz mnie czy mógłbym napisać nudny artykuł o zwykłym morderstwie zamiast o niemalże rytualnym mordzie? Jeśli bym to zrobił to najpewniej i tak nikt by tego ode mnie nie kupił bo na takie artykuliki inni mają już swoje umowy. To ja mam informacje których innym będzie brakowało i z pewnością nie są nimi jakieś zwyczajne morderstwo. Także z przykrością muszę odmówić - Pomimo, że John nie był zbyt wojowniczym człowiekiem to potrafił walczyć o swoje i wyraźnie w tym wypadku nie będzie chciał odpuścić.

- Co do dodatkowych informacji to podobno mam otrzymać takowe od jednego z policjantów wieczorem na miejscu zbrodni. Byłbym rad gdybyście chcieli się tam wybrać ze mną. Raz, że będzie trochę bezpieczniej po tym co tam ostatnio zastaliśmy, dwa zaś, nie śmierdzę groszem a możliwe, że owy funkcjonariusz będzie liczył na coś więcej niż zwykła wdzięczność.

W tym momencie Connor złowieszczo uśmiechnął się w stronę Pani Hunter, jak gdyby zapłata miała zostać złożona w innej walucie niż pieniądz. Chyba nawet liczył na to, że tak wyniosła dama obruszy się takim spojrzeniem. Reporter nie należał do wielce zamożnych i wywodził się z dość biednej rodziny więc tak przepełnione dumą osoby potrafiły go trochę drażnić.
 
__________________
"Miłość której najbardziej potrzebujesz to Twoja własna do siebie samego"
JPCannon jest offline