Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-05-2007, 19:12   #8
Niha'i
 
Reputacja: 1 Niha'i ma z czego być dumnyNiha'i ma z czego być dumnyNiha'i ma z czego być dumnyNiha'i ma z czego być dumnyNiha'i ma z czego być dumnyNiha'i ma z czego być dumnyNiha'i ma z czego być dumnyNiha'i ma z czego być dumnyNiha'i ma z czego być dumnyNiha'i ma z czego być dumnyNiha'i ma z czego być dumny
kszyk dlaczego od razu się oburzasz ? Na większość twoich pytań odpowiedzi są bardzo proste tyle tylko, że nikt tych pytań nie zadał ale skoro wiem, że lubisz wiedzieć to proszę bardzo.

Gwardia i straż pilnują pokoi i apartamentów samych gości. Na ochotnika bierze się ludzi którzy muszą wykonać brudniejszą i prostszą robotę. Jednak, jak to się zwykle okazuje nawet proste zadania przerastają półgłowków których można znaleźć na ulicy.
Zapieczętowanie kilku włazów w kanałach to nie jest trudne zadanie. 'Zgłosiło' się wiele ludzi ale jako że większość z nich to szemrane typy ktoś musi być wyznaczony do czuwania nad powodzeniem tej całej operacji. Ktoś odpowiedzialny poważany i na tyle groźny żeby wszystkich tępaków utrzymać w dyscyplinie. Tu wkracza wasza grupa, wybrani jako Ci najlepsi macie za zadanie nie tylko organizować to wszystko w terenie ale też zrobić coś samemu. I jak zwykle zawsze gdzieś się trafi typ który o tym nie wie i nie chce wiedzieć bo zależy mu tylko na jak najszybszym skończeniu roboty...
Mam nadzieję, że tyle narazie wystarczy, jeżeli masz jeszcze jakieś pytania to proszę pytaj od tego jest tyen topic :P A wszystko to co opisałem wyżej wyszłoby w praniu ale to wszystko przychodzi z czasem. Lubię na sesjach zwroty akcji i nieoczekiwane sytuacje. Wg. mnie sesja nie ma być opowiedziana przed jej zagraniem. Dlatego może też wasze zagubienie. Za wszystkie trudności (z wyjątkiem tylko postaci tego gbura) przepraszam. :P

PS. Postać gbura taka miała być bo ma was negatywnie nastawiać do tej pracy (broń boże do całej sesji :P) Mam takie tam plany :]
 
__________________
There is a Beast that lurks behind the mask every being wears. We are the Beast...
Niha'i jest offline