Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-03-2016, 22:48   #31
Sirion
 
Sirion's Avatar
 
Reputacja: 1 Sirion ma wspaniałą reputacjęSirion ma wspaniałą reputacjęSirion ma wspaniałą reputacjęSirion ma wspaniałą reputacjęSirion ma wspaniałą reputacjęSirion ma wspaniałą reputacjęSirion ma wspaniałą reputacjęSirion ma wspaniałą reputacjęSirion ma wspaniałą reputacjęSirion ma wspaniałą reputacjęSirion ma wspaniałą reputację
Pozostało 7 dni, wiec powoli przygotowujemy się do finishu

Cytat:
jak rekrutacja na tydzień przed terminem zakonczenia? Ile pełnych kart? Czy ja muszę coś jeszcze oprócz awka dosłać?
Od Ciebie mam komplet

Na chwilę obecną otrzymałem dwie karty i mam 7 innych zgłoszeń, więc pewnie po świętach będę miał trochę czytania - ale nastawiłem się na to już wcześniej

Cytat:
Ja jeszcze rozważam dołączenie (parę sesji się zakończyło przedwcześnie). Wstępnie myślałem o krasnoludzkim łupieżcy, ale nic jeszcze nie jest przesądzone.
Zapraszam Czasu jeszcze dużo, więc spokojnie możesz popracować nad wszystkim i przemyśleć.


Nikogo nie pospieszam jeszcze - bo zbliżają się wielkimi krokami święta, więc większość z nas ma dużo na głowie i zdaję sobie sprawę z tego Natomiast jeśli ktoś ma jakieś wątpliwości, pytania, to proszę się nie bać i pytać, w miarę możliwości postaram się pomóc
 
__________________
"Przybywamy tu na rzeź,
Tu grabieży wiedzie droga.
I nim Dzień dopełni się,
W oczach będziem mieli Boga."
Sirion jest offline