Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-03-2016, 21:10   #709
Inferian
 
Inferian's Avatar
 
Reputacja: 1 Inferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputację
O skoro już poruszyłeś kwestie:

Cytat:
Napisał Cattus
Nie ma co śpieszyć posta. Najedz sie, znajdź wolną chwile i zrób go na spokojnie, będzie lepszy.
Zastanawiam się ostatnio nad zmianami w sesji, które mogły by zaistnieć od kolejnej przygody, a mianowicie:

- Dłuższe posty, co za tym idzie, mniejsze sprawy i walki na GD ewentualnie w komentarzach. Teraz starałem się dawać szybkie posty, które mogły nieraz i być dłuższe, ale starałem się aby było treściwie i bezpośrednio.

Zauważyłem, że sesja może w ten sposób nabrać na estetyce, a nawet może być czytelniejsza.

Jak Wy uważacie?

Druga sprawa, co uważacie o trudności w sesji, czy nie jest za niski i czy bohaterowie odczuwają obawę o życie?

W naszej sesji mamy PP więc jest możliwość odrodzenia się, czy uważacie to za pozytywne, czy wolelibyście aby czegoś takiego nie było?
 
Inferian jest offline