Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-03-2016, 16:19   #5
Martinez
 
Martinez's Avatar
 
Reputacja: 1 Martinez ma wspaniałą reputacjęMartinez ma wspaniałą reputacjęMartinez ma wspaniałą reputacjęMartinez ma wspaniałą reputacjęMartinez ma wspaniałą reputacjęMartinez ma wspaniałą reputacjęMartinez ma wspaniałą reputacjęMartinez ma wspaniałą reputacjęMartinez ma wspaniałą reputacjęMartinez ma wspaniałą reputacjęMartinez ma wspaniałą reputację
Witam wszystkich również i dziękuję za wpuszczenie na pokład. Z MTM trochę graliśmy, z Macką łączyły nas ciemne interesy, więc się znamy. Ekipa powinna być zgrana . O Miszczu słyszałem same dobre rzeczy, więc spodziewam się bardzo przyjemnej kamaniji.

Cóż mogę rzec o Borysie... Ciężki typek. Dosłownie. Niedźwiedziowaty, słabo dbający o higienę. Cierpiący na chroniczny tumiwisizm. Czasem gdzieś się odezwie w nim mentalność z Nrodnyj Sajuza. Z zawodu rzeźnik. Medyczny. Podejście do pacjenta jak w sklepie mięsnym Społem. Obrazek w sesji to zdjęcie do Gazety "Prawda", po photoshopie. W rzeczywistości, aż tak piękny nie jest. Chrapie, po tyłku się drapie i żaden z niego dżentelmen.

Nie mam nic przeciwko w tykaniu mojej postaci co do tego, że komuś przeszkadza jak sapie, poci się nadmiernie, chrapie, parska, mlaszcze - czy cokolwiek z pakietu wielkiego nieokrzesańca.

To chyba tyle. Z odpisem poczekam i zobaczę jaką konwencję ktoś narzuci itd. czy mam się spinać, czy na luźno . (To nie jest pytanie )

Tak więc jestem i witam.
 
Martinez jest offline