Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-03-2016, 19:49   #205
PanDwarf
 
PanDwarf's Avatar
 
Reputacja: 1 PanDwarf ma wspaniałą reputacjęPanDwarf ma wspaniałą reputacjęPanDwarf ma wspaniałą reputacjęPanDwarf ma wspaniałą reputacjęPanDwarf ma wspaniałą reputacjęPanDwarf ma wspaniałą reputacjęPanDwarf ma wspaniałą reputacjęPanDwarf ma wspaniałą reputacjęPanDwarf ma wspaniałą reputacjęPanDwarf ma wspaniałą reputacjęPanDwarf ma wspaniałą reputację
Moglby kto podwiesic to na docu? By nie szukac za kazdym razem po komentach. Na telefonie siedze...

Czytalem to juz wczesniej a nie pamietalem


Edit. Chlopaki wystrzelali sie postami... Ja wstrzymuje sie bo inaczej szalu dostane do soboty jak juz wkleje czekajac na koniec rundy.... I stane sie nieznosny . A flame jak na zlosc mi wklei " za pięć" w sobote .
W sumie tu ludzie oblozeni sesjami ze podziwiam ich ze jeszcze kolejne dopychaja do arsenalu.
Ja jakis ulomny jestem bo nie lubie grac dwoma postaciami na raz, zle mi sie przechodzi miedzy lbami dwoch charow
 
__________________
# Kyan Thravarsson - #Saga Kapłanów Żelaza by Vix -> #W objęciach mrozu by Kenshi -> #Nie wszystko złoto, co się świeci by Warlock
# Thravar Griddsson R.I.P. - #Żądza Zemsty by Warlock

Ostatnio edytowane przez PanDwarf : 27-03-2016 o 20:07.
PanDwarf jest offline