Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-03-2016, 00:12   #81
traveller
 
traveller's Avatar
 
Reputacja: 1 traveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputację
Gollum nie fair? Czy ja wiem... Frodo ma pierścień, chroni go Sam jeszcze. Golluma może przepłoszyć Legolas, zablokować Aragorn, ochronić Froda Boromir. No i sam Gollum może przecież zginąć w nocy, a do sprawdzenia ma 14 osób :P Zauważ, że on może zabić tylko Froda (Sam nie ginie jeśli go uratuje przed Gollumem, ale traci swoją umiejętność na resztę gry). Mając tylko 3 ataki na grę... praktycznie niemożliwe by było dla niego wykonanie swojego celu.

Co do Grimy, drugiego neutrala i tak odpadnie pewnie, więc to raczej bez znaczenia, ale... twój pomysł jest dobry tylko, że co jeśli osoba, którą mu wybrałem / on wrabia zginie wcześniej w nocy? To, że Grima może wrabiać każdej nocy kogoś innego / lub tego samego sprawia, że Miastu ciężej będzie odgadnąć tożsamość Mafii bo wprowadza to większy chaos. Jeszcze się zastanowię tutaj jakby co.
 
__________________
"Tak, zabiłem Rzepę." - Col Frost 26.11.2021
Even a stoped clock is right twice a day
traveller jest offline