Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-03-2016, 10:18   #18
JPCannon
 
JPCannon's Avatar
 
Reputacja: 1 JPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Dhratlach Zobacz post
Czytając pobieżnie mechanikę mam wrażenie jakbym się cofał do dawnych dziejów kiedy to jeszcze grało się w Deadlands: Martwe Ziemie.
Nie jestem pewien czy jesteś tego świadom, ale twórcy Deadlandsów to właśnie twórcy Savage Worlds. Aktualnie nowe edycje Deadlandsów działają tylko i wyłącznie na mechanice Savage Worlds Mechanika ta została stworzona jako elastyczne narzędzie dla MG którzy nie mają całych dni na opanowywanie x różnych mechanik i tracenia pół dnia na robienie NPCów. Jest, szybka, elastyczna i pozwala grać we wszystko na dowolnym poziomie mechanicznym w zależności od zaangażowania MG.

Co do długości postów jeszcze to owszem, można odpisywać w kilku zdaniach. Postaram się pisać w miarę rozbudowane posty ale również mam podobną politykę (napisać posta w pracy itp.) więc mogą się też trafiać krótsze posty które będą po prostu pchały akcję dalej.
 
__________________
"Miłość której najbardziej potrzebujesz to Twoja własna do siebie samego"

Ostatnio edytowane przez JPCannon : 28-03-2016 o 10:28.
JPCannon jest offline