Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-03-2016, 20:35   #522
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
Pip skąd wniosek że my się noszeniem worków zajeliśmy osobiście? przecież była wyraźna deklaracja żeby posłać kogoś na posterunek i tyle
- Dla mnie to była niezbyt doprecyzowana jak na mój gust gadka by posłać rybaka do biura szeryfa z informacją o tym jak się sprawy mają w porcie min. z tymi workami. A co do samych worków było coś o rekwirowaniu itd. Jedyni jakiś konkret w tym temacie podeklarował Merill i tam też w opcjach było o dźwiganiu worków na komisariat. Dlatego w moim poście wyszło to jak widać.



Cytat:
Pip, święta były, nie było jak odpisać. Niedawno dopiero wróciłem.
Starałem się pisać na doc'u od poniedziałku, ale nie dało rady sklecić cokolwiek do czwartku.
Odpiszę najpoóźniej w czwartek, bo potem mnie nie ma do poniedziałku.
- U are so busy man No szpoko. Popisz co, kiedy i jak dasz radę. Ot, znikłeś bez słowa to nie bardzo wiedziałem co właściwie mam Ci odpisać w poście to wyszło jak widać.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline