Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-03-2016, 00:41   #16
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
- Hmm... No widzę jakiś ruch w interesie... No i widzę, że przydałoby się uściślic parę rzeczy co mi tak ze starty nie wykulało się na INT...


1 - Nie planuję łączyć obu neurówek w jedną całość. Obie jakbym widział pewnie byłyby dość zajmujące i się ciągnące jak to moje sesje więc nie wiem ile by musiało upłynąć wody w rzekach nim jedno by się skońćzyło by zacząć drugie. Do tego tak jak ja to sobie uwidziałem to dwie całkiem różne sesje nastawione na rózne klimaty.

2 - W Żabkach za odpowiednik rozbudowy bazy bym widział rozwój oddziału. Oddział w którym służą BG byłby taką, żywą, ruchomą bazą obrastającą z czasem w sprzęt, doswiadczenie, prestiż, zasługi, szarże i generalnie ewoluujący od nieopierzonych rekrutów do trupów i kale... eee... Znaczy się do weteranów frontowych

3 - W przypadku X-Com Inwazji i Okupacji może trochę niedokładnie wyśrodkowałem punkt ciężkości. Oba tak samo jak i PC-towe wersje byłyby raczej w czasach mniej - więcej współczesnych. Poniewż mechę zapewne zżynałbym ze współczesnych X-Comów więc pewnie resztę zwierzyńca i zabawek też. Wydaje mi się dość prosta na tyle, że chyba powinno dać się ja przenieść na forum. Więc te wszczepy, pancerze, geny, psionikę by w obu przypadkach były zbliżone do siebie. W PC-towych wersjach jest pomiędzy tymi wydarzeniami z 1-ki i 2-ki odstep ok dwóch dekad i myślę, że to niezłe rozwiązanie. To tak ogólnie zaznaczam jakby ktoś się zajarał, że w tej ostatniej częsci są te hi - techy a w poprzednich nie. I jak już kampanię gdzieś bym widział to raczej w tej improwizowanej trylogii choć przy PBF-owym tempie to by pewnie trwało i trwało jeśliby dotrwało bo wiadomo jak to z żywotnością sesji na forach
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline