Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-03-2016, 08:20   #18
AdiVeB
 
AdiVeB's Avatar
 
Reputacja: 1 AdiVeB ma z czego być dumnyAdiVeB ma z czego być dumnyAdiVeB ma z czego być dumnyAdiVeB ma z czego być dumnyAdiVeB ma z czego być dumnyAdiVeB ma z czego być dumnyAdiVeB ma z czego być dumnyAdiVeB ma z czego być dumnyAdiVeB ma z czego być dumnyAdiVeB ma z czego być dumnyAdiVeB ma z czego być dumny
Pozwolę sobię wstrzelić się w odpowiedź na twoje pytanie pewnie nie trafię ale i tak to zrobię, oczywście w oparciu o Neuroshimę :P

1. Full Mechanika Jacket - jak to u Pip'a - choroby, pogoda, obciążenie, takie sprawy jak krwawienie i np. zakażenie ran (to z własnego doświadczenia), no i oczywiście modyfikatory tak ujemne że skali nie starcza i doczepiasz tablet obok monitora żeby zobaczyć ostateczny wynik :P

2. Umieralność - zależy jak grasz. Parafrazując "To nie MG zabija BG, to BG zabija BG" - ja mam chwilowo u Pip'a jednego trupa na koncie.

3. Gdoc - praktycznie podstawa

4. Chyba bez znaczenia ale dużo swoistego "klimacenia" jest. No i masz jeszcze Zombiannę w tym wszystkim, przy której każdy mój chociażby najdłuższy post staje się śmieciem przy jej przeciętnym poście.


A tak w ogóle to tylko Neuroshima! Trochę niepokojący jest dla mnie fakt że WH wysunął się tak daleko na prowadzenie. :/

Cytat:
Napisał JohnyTRS Zobacz post

To taka luźna uwaga, nie zaznaczyłem żadnej propozycji ze względu na brak czasy na granie.
Ale powinieneś wspomóc Neuroshimę i kliknąć :P
 

Ostatnio edytowane przez Kerm : 30-03-2016 o 13:44. Powód: Post pod postem
AdiVeB jest offline