Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-03-2016, 08:49   #20
AdiVeB
 
AdiVeB's Avatar
 
Reputacja: 1 AdiVeB ma z czego być dumnyAdiVeB ma z czego być dumnyAdiVeB ma z czego być dumnyAdiVeB ma z czego być dumnyAdiVeB ma z czego być dumnyAdiVeB ma z czego być dumnyAdiVeB ma z czego być dumnyAdiVeB ma z czego być dumnyAdiVeB ma z czego być dumnyAdiVeB ma z czego być dumnyAdiVeB ma z czego być dumny
Cytat:
Napisał PanDwarf Zobacz post
Adi mowe doswiadczenia wzbogacaja tylko, zapraszamy do swiata dark fantasy.

Wiesz co chyba bardziej nikt nie mogl mnie ucieszyc takimi odpowiedziami, jeszcze jak dopisalbys do tego niszczacy sie sprzet to zapieje z zachwytu jak ogier a potem zakopytkuje.


Wiesz niektorzy mg zakladaja z gory ze nie zabijaja Bg co jest smutne... Powiem smierci na karku jest niezbedny i poczucie zagrozenia .

I jak ja tu mam ci nie dać repki Adi:>
No jeśli chodzi o broń i zużywanie się to mogę cię pocieszyć że moja postać po bardzo wycieńczającej walce z maszyną i blokując metalowe ciosy swoim karabinem zyskała "poharatany karabin" który niejako stał znakiem który budzi respekt taka mała rzecz a cieszy. Wiesz coś pokroju nacięć na toporze za głowę każdego zabitego spiczastouchego. Tak co by płynnie z kliamtów postapokalipsy przejśc do dark fantasy.

A grywałem w WH przed odkryciem NS. No ale właśnie poznanie NS to był punkt zwrotny jeśli chodzi o tego typu zabawy. Wszystko zeszło na boczny tor jeśli chodzi o rpg. Ale nawet całkiem miło wspominam WH. Co prawda nigdy nie grałem przez forum, z tego co kojarzę mechanika raczej nie wykazuję solidnego i przyjaznego "supportu".
 

Ostatnio edytowane przez AdiVeB : 30-03-2016 o 08:52.
AdiVeB jest offline