Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-03-2016, 20:40   #44
Nami
INNA
 
Nami's Avatar
 
Reputacja: 1 Nami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputację
To nie piszcie "emocji" we wspólnym doku, tam sobie gadajcie.
To NAPRAWDĘ da się rozpisać - wiem, bo ja umiem w Oku to ogarnąć.
W całej grze raz wzięłam doka, a każdy mój post i tak był długi.
Nie ma problemu, jest o czym pisać. Masz świt, droga do katedry i sama katedra krok po kroku. To nie było tylko "o matko zabiła go", a nieco więcej. Były też Oka, które raczej typowym zjawiskiem nie są.

Wymówki wymówki~


EDIT:

Cytaty z rekrutacji:

Cytat:
Sesja nastawiona na psychologię, storytelling, opis wewnętrzny i przemyślenia.
Cytat:
Posty i ich częstotliwość:
W trzeciej osobie, koniecznie.
Lubię dłuższe posty i takich oczekuję. Wypierdy na długość avatara to będzie śmieszność dla mnie, ze względu na to, że sesja nastawiona jest jednak na opisy.
Dodam od siebie, że początkowo miał być to storytelling w dziale Fantasy.
Dodałam mechanikę jedynie po to, aby było "fair", ale ze względu na ten zabieg musiałam też znaleźć drugiego MG - ponieważ ja się słabo znam na mechanice, a PF po prostu jest dla mnie najciekawszy.

Więc jeśli "tak" miałby wyglądać storytelling - to heheszki na maxa.



PS: możesz nawet zrobić kopiuj-wklej swoich "emocji" z posta Hazarda, najwyżej się powtórzy, ale przynajmniej tyczy się Twojej postaci i jest istotne.
 
__________________
Discord podany w profilu

Ostatnio edytowane przez Nami : 30-03-2016 o 21:02.
Nami jest offline