Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-05-2007, 11:59   #17
Marok
 
Reputacja: 1 Marok jest jak niezastąpione światło przewodnieMarok jest jak niezastąpione światło przewodnieMarok jest jak niezastąpione światło przewodnieMarok jest jak niezastąpione światło przewodnieMarok jest jak niezastąpione światło przewodnieMarok jest jak niezastąpione światło przewodnieMarok jest jak niezastąpione światło przewodnieMarok jest jak niezastąpione światło przewodnieMarok jest jak niezastąpione światło przewodnieMarok jest jak niezastąpione światło przewodnieMarok jest jak niezastąpione światło przewodnie
Ale jak sobie pod kurtą schowa a dokładniej "zgniecie błonę" to nic nie widać. Oh... może zobaczmy jak to w przypadku nietoperza - jak śpi skrzydła ma zwinięte. Albo smoki - przecież smok wawelski nawet jak spał w jaskini nie mógł mieć rozłożonych skrzydeł, bo by się nie pomieścił. Ale, hmmm... Może też umknęło ci nawet to, że ptaki częściowo też podkurczają swoje skrzydła zanim złożą przy ciele? A widziałeś "Smakosza"? On też tak potrafił. A skrzydła Hammertime'a są "twarde jak stal", a nie stalowe ! A widziałeś smoki w Harrym Potterze? Albo w Eragonie? A chwytałeś te książki chociaż do ręki? Może nawet nie zwróciły twej uwagi. Ogółem rzecz biorąc najbliżej mej postaci są smki bo jest to "Smokokrwisty mutant-wampir". Minęło Cię wiele wiedzy fantasy i science-fiction. Ale to się da nadrobić. W każdym razie możesz poczytać o pterodaktylach... Nawet i te pradawne stwory miały "błoniaste skrzydła", "smocze skrzydła", "nietoperze skrzydła" czy jak wolisz to nazwać. Mam nadzieję, że uzupełniłem twoje niektóre braki. Dziękuję za uwagę.
 
Marok jest offline