Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-03-2016, 16:33   #942
Kaworu
 
Kaworu's Avatar
 
Reputacja: 1 Kaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputację
Cytat:
Kaworu nikt się nie obrazi jeśli wyrazisz opinię. Szczerze, takie asekuracyjne podejście by nikogo nie urazić, jest momentami dziecinne. Wszyscy tu są dorośli (chyba) i nikt nóżką nie tupnie jeśli mu się twój wybór nie spodoba.
Ale ja naprawdę nie mam zdania? :P Znaczy, może rozwinę, bo nie wiem czy się rozumiemy

Staram się odpisywać pierwszego dnia i zawsze tak robię. Jedyny raz jak tak nie zrobiłem to wtedy, gdy nie miałem w domu Internetu i Was o tym informowałem z telefonu.

Podejrzewam, że mogą być osoby, którym szybsze pisanie będzie na rękę jak i takie, dla których jest to zły pomysł. Nie piszę "ah, dla mnie to bez znaczenia" dlatego, że się boję kogoś urazić czy coś. Ja naprawdę nie mam zdania

Rozumiecie? :P

Ale jeśli chcecie koniecznie ode mnie jakiejś odpowiedzi, to wolę już żeby zostało tak jak jest - 3 dni to naprawdę mało i nie wiem, czy wszyscy się wyrobią (ja z pewnością). Tak więc jeśli już chcecie wiedzieć to jestem na nie
 
Kaworu jest offline