Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-03-2016, 18:17   #951
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Cytat:
Dowiesz się, jeśli pójdzie taka deklaracja w Twoim poście, Bril. . Jeśli Jack nie spróbuje, to nie będzie wiedział .
Ja w poście właśnie chcę napisać że nie zadziałało bo mam cały skecz że Jazzman próbuje podejść je na 10 sposobów zanim mu się coś uda osiągnąć ale nie chcę za mocno wchodzić na twoje podwórko

Cytat:
Co do hiperlinków, śmiało, zawsze lubię sobie kliknąć, czy to jest muzyczka z yt, czy jakaś graficzka .
Ok to w wolnej chwili sobie powrzucam tylko muszę sobie przypomnieć jak dokładnie się podmienia adres na tekst bo tak z palca nie potrafię ale mam tam gdzieś schowany przykład a wolę to robić po napisaniu bo word nie lubi kodów :P

EDITJest post mam nadzieje że opis się spodoba ale coś czuje że Nick Fury może mieć do Jacka pretensje że przepuszcza fundusze SHIELD na pierdoły
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 31-03-2016 o 18:59.
Brilchan jest offline