Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-03-2016, 18:58   #10
-2-
 
Reputacja: 1 -2- jest jak niezastąpione światło przewodnie-2- jest jak niezastąpione światło przewodnie-2- jest jak niezastąpione światło przewodnie-2- jest jak niezastąpione światło przewodnie-2- jest jak niezastąpione światło przewodnie-2- jest jak niezastąpione światło przewodnie-2- jest jak niezastąpione światło przewodnie-2- jest jak niezastąpione światło przewodnie-2- jest jak niezastąpione światło przewodnie-2- jest jak niezastąpione światło przewodnie-2- jest jak niezastąpione światło przewodnie
Cytat:
Napisał eugenes Zobacz post
wstrzymajcie się chwile z postami na sesji lub wrzucajcie je do Gdocka, ponieważ muszę z Arvelusem poprawić jego wcześniejszy post. :P
Pytałeś mnie wczoraj, dlaczego nie uporządkować procedury postowania a GDoca. Zastanawiałem się, jak Ci odpowiedzieć, ale widzę, że nie muszę.

Wymądrzę się na ten temat raz i nigdy więcej i nie będę kwestionował co zadecydujesz:

- w większości sesji gdy GM da odpis, w zależności od kontekstu, albo każdy z graczy daje w danej "kolejce", określonej maksymalnym terminem (np. 4 dni lub aż wszyscy odpiszą) jeden odpis, i zazwyczaj nie odnoszą się do siebie wzajemnie w czasie. W ten sposób jest pewien przydział, gdy chronologia nie jest aż tak ważna, każdy nie skupia się na interakcji tylko własnych działaniach, np. gdy postaci przybywają do miasta po długiej i ciężkiej przeprawie i każdy ma dzień dla siebie; lub jeszcze nie są drużyną (np. na początku sesji) i każdy robi de facto swoje, nawet jeżeli postaci widzą się pierwszy raz

- w sytuacjach, gdzie potrzebna jest większa interaktywność, GM daje odpis nakreślający uczestniczącym postaciom scenę, rekwizyty, aktorów (miejsce, elementy wystroju, NPCów i przedmioty w otoczeniu?), a reszta bawi się na GDocu z minimalnymi regulacji

Jak mówiłem, jest szansa, że korporacja i układanie procedur zjadło mi mózg, ale w dużej mierze tak się przyjęło bo to działa.

To powiedziawszy, odrobina chaosu jeszcze nikogo nigdy nie zabiła...
 
__________________
Nikt nie traktuje mnie poważnie!
-2- jest offline