Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-03-2016, 21:22   #5
Lomir
 
Lomir's Avatar
 
Reputacja: 1 Lomir ma wspaniałą reputacjęLomir ma wspaniałą reputacjęLomir ma wspaniałą reputacjęLomir ma wspaniałą reputacjęLomir ma wspaniałą reputacjęLomir ma wspaniałą reputacjęLomir ma wspaniałą reputacjęLomir ma wspaniałą reputacjęLomir ma wspaniałą reputacjęLomir ma wspaniałą reputacjęLomir ma wspaniałą reputację
Potwierdzam i tak dalej... Dużo tych zasad :P w rekrutacji wyglądało to prościej :P

Widzę, że rozmiar avatarów się skurczył do 150px z 200px, podlinkuję Ci w PW, razem z opisem postaci (chyba, że to co w KP już jest Ci wystarcza?)


Jeśli o mnie chodzi to doc jedynie do walki ew. dłuższych dialogów i nie za często. Nie przepadam za tym rozwiązaniem, bo wystarczy czasem kilka godzin nieobecności i do nadrabiania są ściany tekstu, których czytać się nie chce

Co do zwierzaków... albo nie ważne, chowańcem mojej postaci jest wąż, a komentarz, który chciałem napisać wyszedł tak dwuznaczny, że zaniechałem :P

Sami wpisujemy rzeczy w panel sesji czy Ty się tym zajmujesz?

Sami rzucamy na obrażenia w walce czy piszemy "atak mieczem w tego i tego, 1k8+2, +4 do trafienia" a Ty kulasz za nas?
 
__________________
Może jeszcze kiedyś tu wrócę :)
Lomir jest offline