Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-03-2016, 23:41   #11
eugenes
 
Reputacja: 1 eugenes ma w sobie cośeugenes ma w sobie cośeugenes ma w sobie cośeugenes ma w sobie cośeugenes ma w sobie cośeugenes ma w sobie cośeugenes ma w sobie cośeugenes ma w sobie cośeugenes ma w sobie cośeugenes ma w sobie cośeugenes ma w sobie coś
-2-, twoje pomysły mają sens, jednak teraz nic nie stoi na przeszkodzie, aby wasza postać opisała co robiła ostatnimi czasy. Tutaj problem, mały problem leżał w kwestii zachowania Bastiona, ale już udało się to naprawić. Mogła być tu też moja wina, może udzieliłem zbyt mało informacji na temat sytuacji w karczmie. Obecnie nikt nie może mieć czasu “dla siebie”, bo wynika to z dynamiki przygody,po prostu wszyscy jesteście w karczmie, albo za chwilę będziecie. Jak uda wam się spotkać z kobietami i zgodzicie się przyjąć ich zlecenie, to wtedy, być może będziecie mieli więcej czasu dla siebie. :P
To chyba choroby wieku niemowlęcego naszej sesji mamy już za sobą.
Miałem długą przerwę od PBF i Gdocka wtedy używało się w mniejszym stopniu, a pamiętam czasy gdy takie rzeczy rozwiązywało się poprzez konferencje na GG .
 
eugenes jest offline