Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-04-2016, 10:44   #26
Ryo
 
Ryo's Avatar
 
Reputacja: 1 Ryo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputację
Putin spojrzał na Macierewicza jak na jakiegoś pajaca i przygłupa, ignorując jego szermierczą postawę.
- Tak się składa, że wiem, kim pan jest. Jedyne, co pan potrafi, to szukać wrogów, ale nie umie ich pan znaleźć w odpowiednim miejscu.
Po czym zwrócił się do reszty:
- Proszę nie słuchać pana Macierewicza, jako że ledwo co się objawił, to nie dość, że rzuca insynuacjami, nie mając ani cienia dowodu, to jeszcze chce zrobić zamieszanie w naszych szeregach, i to w nieumiejętny sposób. Ponadto dostałem informacje, że będzie się chciał pan zemścić za niepowodzenia w Disneyowskiej Dżungli, co tłumaczy to głupie zachowanie. Albo jest pan tak naprawdę Balrogiem w przebraniu, przez co nie miałby pan nic do stracenia na linczowaniu, kogo popadnie.

Potem spojrzał na blondynkę:
- Pani też się dziwnie zachowuje, typując pierwszego lepszego, kogo popadnie. Jak dla mnie ta dwójka jest w kręgu podejrzanych. Niemniej widzę, że ktoś bardzo prosi się o głos na zlinczowanie - tutaj spojrzał z pobłażaniem na Macierewicza.
 
__________________
Every time you abuse Schroedinger cat thought's experiment, God kills a kitten. And doesn't.

Na emeryturze od grania.

Ostatnio edytowane przez Ryo : 01-04-2016 o 10:51.
Ryo jest offline