Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-04-2016, 10:57   #16
Ehran
 
Ehran's Avatar
 
Reputacja: 1 Ehran ma wspaniałą reputacjęEhran ma wspaniałą reputacjęEhran ma wspaniałą reputacjęEhran ma wspaniałą reputacjęEhran ma wspaniałą reputacjęEhran ma wspaniałą reputacjęEhran ma wspaniałą reputacjęEhran ma wspaniałą reputacjęEhran ma wspaniałą reputacjęEhran ma wspaniałą reputacjęEhran ma wspaniałą reputację
Tak, zwykle komenty widzę, przychodzą też na maila, co jest super sprawą. Można pokazać sobie też panel boczny, w którym najnowsze komenty są u góry. Także pod tym względem gDoc jest super.
Mam tylko jeden gDoc w którym coś stało mi się z komentarzami. Ale to chyba jakiś błąd techniczny.

Ja oczywiście mam specyficzną sytuację, i mi trudniej znaleźć nowe zmiany, ale nie jestem w tym jedyny. Jak gDoc jest duży, tak na kilka, kilkanaście stron, to już nawet dobrze widzący muszą skrolować w tą i z powrotem
A znam nawet jedną poważną kłótnie tutaj na forum, która poszła właśnie o to (chodź nie wyłącznie o to), że jeden drugiemu w gDocku wcinał się w tekst powyżej.

Proszę jednak nie myśleć, że biadolę tu na gDocka. To super narzędzie.
Nic nie jest idealne, ale nie są to problemy nazbyt poważne.
A google bardzo się stara by udostępnić to narzędzie również osobą niedowidzącym.
 
Ehran jest offline