Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-04-2016, 15:17   #231
Ulli
Konto usunięte
 
Ulli's Avatar
 
Reputacja: 1 Ulli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputację
Witam!

Space Opera (Savage Worlds)
Poszukujemy dwóch graczy do space opery rozgrywanej na mechanice Savage Worlds. Prowadzącym jest znana dosyć osoba Kelly. Na razie pewnymi graczami jesteśmy ja i niejaki Sethemar. Jest też trzeci gracz ale tak niezorganizowany i niepewny, że nie warto o nim wspominać. Do stworzenia postaci potrzebna jedynie podstawka, bo zaczynamy jako wieśniacy na planecie, która z powodu wojny i bombardowań troszkę cofnęła się w rozwoju cywilizacyjnym. Nie są to klimaty Neuroshimy! Planeta jest zielona i jest dość sielsko tyle, że w użyciu są łuki, miecze itp. MG nie lubi prowadzić świrów i dewiantów! Reszta do ugadania.

Dark Heresy

Polskojęzyczny podręcznik wyszedł już dobre parę miesięcy temu. Oczywiście nie mogłem go nie kupić. Należę do wielkich fanów warhammera 40000. Zaczytuję się książkami Dana Abnetta, czy to trylogia Eisenhorna, czy Komisarzem Gauntem. Niestety jedyny kontakt z systemem od strony grania to bardzo słabiutka sesyjka na bardzo słabiutkim konwencie Nerd. Niedawno Copernicus wypuścił przygodę do tego systemu. Znalazłem MG, który chciałby to poprowadzić. To mój dobry znajomy Sethemar. Gracz tak jak ja bardzo poważnie podchodzący do grania. Jeśli znaleźliby się gracze chcący spróbować swoich sił jako akolici inkwizycji to zapraszamy. Jeśli wypali a okażesz się solidnym graczem/graczami to możliwe poprowadzenie kampanii, czy to pod przewodnictwem Sethemara, czy moim.

W obu wypadkach pożądane osoby zorganizowane i poważnie traktujące grę i nas.




Kontakt:

PW na forum
GG- 54480210
Skype- zorgrim2
 
__________________
Zawsze zgadzać się z Clutterbane!
Ulli jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem