Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-04-2016, 19:05   #41
Ryo
 
Ryo's Avatar
 
Reputacja: 1 Ryo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputację
- Ja nie mam nic przeciw, by sprawdził mnie Gandalf, nic nie mam przed nim do ukrycia. Co więcej, jeśli ma to coś pomóc miastu, niechaj to czyni, lecz tylko marnuje przy tym swoją moc. Co zaś tyczy się pani Gessler, ona i pan Macierewicz robią najwięcej zamieszania i prowokują. Najbardziej o mój głos prosił pan Macierewicz, to go dostał, po co drążyć o tym temat, czemu oddałem na niego swój głos?

Po czym odezwał się do Łowcy:
- To że ktoś nie głosował na Pottera, nie świadczy o tym, że jest z mafii. Równie dobrze czarownik mógł użyć nazguli później, w dogodnym sobie celu, a nie marnować ją na dzień dobry przez czyjeś kaprysy.

- I zgadzam się z różowym kosmitą. To pani Gessler zainicjowała batalię przeciwko Potterowi, gdy nic nie było wiadomo, strzelała w ciemno, a potem większość towarzystwa dołączyła się do tego, bo?
 
__________________
Every time you abuse Schroedinger cat thought's experiment, God kills a kitten. And doesn't.

Na emeryturze od grania.

Ostatnio edytowane przez Ryo : 01-04-2016 o 19:09.
Ryo jest offline