Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-04-2016, 20:42   #44
SWAT
 
SWAT's Avatar
 
Reputacja: 1 SWAT ma wspaniałą reputacjęSWAT ma wspaniałą reputacjęSWAT ma wspaniałą reputacjęSWAT ma wspaniałą reputacjęSWAT ma wspaniałą reputacjęSWAT ma wspaniałą reputacjęSWAT ma wspaniałą reputacjęSWAT ma wspaniałą reputacjęSWAT ma wspaniałą reputacjęSWAT ma wspaniałą reputacjęSWAT ma wspaniałą reputację
- O! - powiedział Pan Antoni - Widzę że jest tu więcej szpiegów Kremla niż myślałem na początku. Zodiak, teraz Buu. No i najgorszy z nich wszystkich, Putin! Oddaj nam wrak łajdaku, a nie ostrzysz sobie zęby na Śródziemie. My, żołnierze Prawa i Sprawiedliwości, nie pozwolimy na to! I bardzo proszę o prześwietlenie przez Gandalfa, aby rozwiać wszelką wątpliwość kim jestem. Że nie jestem zagrożeniem, a wręcz przeciwnie strażnikiem tej krainy. Wtedy, kiedy zostanę sprawdzony i ktoś przyzna mi rację, iż nie jestem złym człowiekiem, a tylko jestem wrabiany przez szpiegów zachodu i wschodu, wtedy Putin straci głowę! Nie wiem jeszcze czy jest Sauronem czy Balrogiem, ale jest zły. To pewne. Spójrzcie tylko na te jego krnąbrne oczy.
 
__________________
Po prostu być, iść tam gdzie masz iść.
Po prostu być, urzeczywistniać sny.
Po prostu być, żyć tak jak chcesz żyć.
Po prostu być, po prostu być.
SWAT jest offline