Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-04-2016, 21:37   #15
Sayane
 
Sayane's Avatar
 
Reputacja: 1 Sayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputację
Wiem, ale nie widzę Cię na liście userów - nie wiem czy to jakiś błąd, czy zmęczenie materiału z mojej strony. Jutro jeszcze grzebnę.

Zaczynamy jak zaczynamy - póki co wrzuciła zajawkę Waszego spotkania w karczmie i relacji w grupie. Jeśli źle odczytałam Wasze postacie lub chcecie coś zmienić to piszcie śmiało. Ponad to z góry przepraszam za pomyłki w imionach, ale takie sobie nawybiraliście... Yolanda->Yondala, Schnapel->Szrapnel, Adrik->Adril-Panril :P Potrwa nim się przyzwyczaję (pewnie prędzej Wy zmienicie, bo już mi się raz tak zdarzyło ). Oczywiscie jeśli ktoś ma ochotę to może już odpisywać, w niczym mi to nie przeszkadza. Ale oficjalny początek tury będzie jak skończę wszystko.

>>>> LINK DO SESJI

Do niedzieli postaram się opisać ogólną sytuację w Visenie oraz zadania, których możecie się podjąć. No i karty, karty... Gdy kogoś będzie już sprawdzona to dostanie kolejny +. Lub komentarz.

Jeśli komuś nie odpisałam na jakieś PW to proszę dobijać się aż do skutku (wiem, że Wili i Umrzykowi ma sprawdzić MW) - mam zakręt w realu i sporo rzeczy mi ostatnio umyka. Najlepiej zostawić też komentarz w swoim docu dużymi wyboldowanymi literami
 
Sayane jest offline