Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-04-2016, 22:24   #316
Deszatie
Markiz de Szatie
 
Deszatie's Avatar
 
Reputacja: 1 Deszatie ma wspaniałą reputacjęDeszatie ma wspaniałą reputacjęDeszatie ma wspaniałą reputacjęDeszatie ma wspaniałą reputacjęDeszatie ma wspaniałą reputacjęDeszatie ma wspaniałą reputacjęDeszatie ma wspaniałą reputacjęDeszatie ma wspaniałą reputacjęDeszatie ma wspaniałą reputacjęDeszatie ma wspaniałą reputacjęDeszatie ma wspaniałą reputację
Nie wytrzymałem, chociaż uważam się za cierpliwą osobę i gracza.

Stwierdziłem, że muszę odezwać się komentach. Napłodziliście tego tyle, że sama sesja zeszła już na dalszy plan. Tak naprawdę zacietrzewienie jest dla mnie zupełnie niezrozumiałe. O co się kłócicie? Po co te wzajemne, dziecinne "szantaże"? Zebrała się grupa świetnych graczy i utalentowany MG. Sesja nastawiona jest na klimat, mechanika ma jedynie dodawać bólu i sprawić byśmy czuli się śmiertelni. Do każdej mechaniki można się przyczepić, lecz w głowie mi się nie mieści, iż kłótnia o cyferki ma przekreślić znakomicie zapowiadającą się przygodę...

Apeluję o spokój i skupienie się na kolejnych odpisach. Bez poddawania się niepotrzebnym (myślę, że nie tylko moim zdaniem) emocjom.
 
Deszatie jest offline