Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-04-2016, 15:37   #43
smok burzy
 
Reputacja: 0 smok burzy ma wyłączoną reputację
1) Włada npctami
2) To mniejszy MG ma podobne prawa tylko nie tworzy głównej fabuły
3) Właściwie dowolnie

PS. postać jest nie zbalansowana popraw proszę albo nie trafi do gry

edit )
2) Są to mniejsi MG.
3) Pisz jak chcesz, przykładowo (Weny nie mam): Wszedłem do mieszkania, wśród podniszczonych mebli nie było nic ciekawego, za to kuchnia przykuła moją uwagę. Styl może być jak w Krwawej Róży czy opowiadaniu po prostu.
Opisujesz wygląd lokacji (kreacja świata), akcje, co tam chcesz.

Potrzebni są około 4 - 6 graczy, ale może być ich więcej
Nie można atakować innych graczy, a PvE polega na współpracowaniu (Wiem, że mówię teraz jak cham, ale nie ma sensu pytać go o to, na czym to polega. Gada coś o uzupełnianiu się i że to po prostu się współpracuje. O tym czy mamy kości, tury czy coś innego nie mam pewności, więc powiem tylko jak MOŻE to wyglądać. Wysyłacie mu wiadomość z decyzją, jaką podjęliście, po czym on decyduje o jej konsekwencjach. więcej niż dwie linijki.
Zaczynamy w wybranym przez nas miejscu z dokładnością milimetra, jednak przesłane mi notatki w żaden sposób nie ograniczały możliwych lokacji początkowych.
Jednak nie dowodzimy żadną grupą, a jedynie do niej należymy. Każdy do jednej i tej samej. Jednak możemy dać o niej jakiś komentarz.
Jednak możemy coś znaczyć dla ludzi i mieć ważne zawody.
Jeżeli macie jeszcze jakieś pytania, możecie je zadawać, postaram się na nie odpowiedzieć.
 

Ostatnio edytowane przez smok burzy : 03-04-2016 o 19:26.
smok burzy jest offline