Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-04-2016, 15:43   #44
Moni
 
Moni's Avatar
 
Reputacja: 1 Moni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłość
1) Ponownie, kto nim będzie?
2) Wcześniej mówiłeś, że jednak ich nie będzie i nie mamy jak sensownie stworzyć wątku. Jezu, nawet nie wiemy gdzie konkretnie to się dzieje, więc opisz to w końcu.
3) Okej, to ja już mogę dać pierwszy. Jeżeli dasz mi dysa, bo zrobiłam to inaczej niż miałam, to dam tę dowolność

EDIT.
Jest zbalansowana, nie dałeś nawet jednego ograniczenia, więc nie możesz mi wskazać ku temu podstaw. Przy okazji postanowiłam, że od teraz całkowicie ignoruję wszystko, czego nie oznaczysz EDIT-em bądź czymś podobnym.

1) Ponownie, kto nim będzie?
2) Wcześniej mówiłeś, że jednak ich nie będzie i nie mamy jak sensownie stworzyć wątku. Jezu, nawet nie wiemy gdzie konkretnie to się dzieje, więc opisz to w końcu.
3) Okej, to ja już mogę dać pierwszy. Jeżeli dasz mi dysa, bo zrobiłam to inaczej niż miałam, to dam tę dowolność

EDIT.
Jest zbalansowana, nie dałeś nawet jednego ograniczenia, więc nie możesz mi wskazać ku temu podstaw. Przy okazji postanowiłam, że od teraz całkowicie ignoruję wszystko, czego nie oznaczysz EDIT-em bądź czymś podobnym.

EDIT EDIT:
To tekst Sakala. Stary, w wielu przypadkach nieaktualny, nie zamierzam tego nawet komentować.
 
__________________
Prowadzi: ZÅ‚ota maska
Prowadzona: Chmury nad Draumenionem

Ostatnio edytowane przez Moni : 02-04-2016 o 17:55.
Moni jest offline