Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-04-2016, 10:28   #84
Raist2
 
Raist2's Avatar
 
Reputacja: 1 Raist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputację
Leon Spokojnie. Hakon się spytał, my odpowiedzieliśmy, a później to się przerodziło w zwykłą rozmowę bliższą offtopu niż rzeczywistej chęci przemiany garou.

Co do podróży po morzach, oceanach i innych kałużach. A viking przypadkiem to nie znaczyło "handel"? Ostatnio właśnie jakieś parę dni temu, jeszcze przed tą sondą szukałem czegoś i trafiłem że viking pierwotnie oznaczało handel, i wikingom bliżej było do kupców niż do grabieżców, tylko jakiś tam odłam był bardziej agresywny. Nikt nie każe iść na wypad nikomu. Jestem pewny że nie każdy wiking był wojownikiem i regularnie w kalendarzu odhaczał daty na wypady.

No i zawsze pozostaje wizja realiów mg. Jakby miało się grać idealnie w ramach historycznych, kropka w kropkę jak było, to zamiast grać, to odtwarzalibyśmy tylko scenariusz historyczny. I co mg, taka koncepcja, interpretacja i wizja.
 
Raist2 jest offline