Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-04-2016, 12:56   #48
Moni
 
Moni's Avatar
 
Reputacja: 1 Moni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłość
Czyli jeśli dobrze rozumiem, Smok powiedział, że zakończy rekrutację 26-27 marca, a potem powiedział, że jednak nie ponieważ... No właśnie, ponieważ co? Zakładam, że...
(Myśli)
Moni: Ech... Aniołku mój drogi. Mogę przekląć, bardzo proszę?
Aniołek: Nie.
Moni: Chodzi tylko i wyłącznie o podkreślenie czegoś.
Aniołek: Nie!
Moni: No dobra...
(Koniec myśli).
Wszyscy wiedzą, gdzie w moim mniemaniu nas ma. W każdym razie tym razem terminem wstawienia sesji był 2-3 kwietnia. Trzeci jest dzisiaj, a go nie będzie... Sakalu, mam do Ciebie wielką prośbę. Daj mu ode mnie soczystego liścia z poleceniem zejścia na ziemię. Niech napisze w końcu zasady tworzenia postaci, przestanie mieć nas tam, gdzie ma oraz przedstawi w końcu jakąkolwiek fabułę, gdyż pewnie nie zauważył, że brak historii zabija każdą sesję.
Śmieszy mnie to, że mam pisać jak w Krwawej Róży. Wytłumacz mi jak. Z jednej strony chcesz, bym pisała w komiksowo-akcyjnofilmowym-sensacyjnym stylu, a z drugiej postacie umiejące to robić są zbyt potężne. No i sam przyznałeś, że nie masz pojęcia jak napisać więcej niż na dwie linijki, ale jednak powinniśmy pisać na minimum dwa tysiące znaków. Nie chcę nawet wspominać o tym, iż kiedy mówiłeś, że minimum to trzy linijki, a sam napisałeś jedno zdanie. No, ale wobec Twojego napomnienia o dwóch linijkach nie dziwię Ci się.
Od razu mówię, że za skopiowanie wypowiedzi w Sakala bez nawet zaznaczenia, że to cytat uznaję za kradzież własności intelektualnej i o ile nic poważnego z tego tytułu Ci nie zrobię, o tyle masz za to negatywną reputację ode mnie. To było poniżej wszelkiej krytyki.
 
__________________
Prowadzi: Złota maska
Prowadzona: Chmury nad Draumenionem
Moni jest offline