Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-04-2016, 21:19   #28
Sayane
 
Sayane's Avatar
 
Reputacja: 1 Sayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputację
TURA 1
  • czas na posta - do piątku, 08.04;
  • czas w postach - bieżący (+ co tam macie ochotę)
No to oficjalnie startujemy z akcją. Post wyszedł mi trochę średni, ale mam nadzieję, że zaweni Was do pisania Jeśli nie, to mam coś jeszcze w zanadrzu Możecie też powymyślać własne zlecenia związane z relacjami między bohaterami a sąsiadami.

Do końca tury uzupełnijcie panele sesji na LI - w sensie ekwipunek i czary. Jeśli go nie będzie to zakładam, że postać zwyczajnie zostawiła go w domu.

Wiem, że obiecałam opis bieżącej sytuacji, ale po weekendzie padam na nos (ja tam zawsze czekam na poniedziałek ) - może w tygodniu mi się uda. Niemniej jednak możecie ją sobie z grubsza wyobrazić - we wsi brakuje leków i rąk do pracy, a pomysł Oczka jest raczej bohaterską fanaberią
 

Ostatnio edytowane przez Sayane : 06-04-2016 o 10:53. Powód: piątek, nie niedziela :[
Sayane jest offline