Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-04-2016, 23:25   #98
Leoncoeur
 
Leoncoeur's Avatar
 
Reputacja: 1 Leoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Brilchan Zobacz post
Po prostu nie lubię jak ktoś próbuje innym wmuszać swój jedyny słuszny pogląd a niestety polski Fandom RPG ma takie tendencje szczególnie jeżeli chodzi o cWoDa i Młotka :P nawet jakby sesja ograniczyła się tylko do "tylko stuff i kropy i łupy i bzdury." Nie znaczy że nie byłoby zabawy :P
Wisz Bril, może źle mnie zrozumiałeś
A i ja może pijany wparowując nad ranem nie powinienem pisac w tonie w jakim pisałem :P

Chodzi mi o to, że średnio to widzę. Wyrażam swoją opinię o projekcie sesji w sondzie. corax zechce poprowadzić Mroczne Wikingi to to zrobi, moja opinia tu nic nie zmieni
Jestem strasznym fanem kultury staronordyckiej i motyw sesji WoD w klimatach dzie można jechać nawiązaniami do mitologii czy realiów? Ja jestem kupiony w przedbiegach.
Ale uważam, że motyw ot "po prostu pogrania wikingowampirem" na bazie W:MW, to zbrodnia. Bo tu wypadaloby opracowac choc podstawowe zręby oddzielnego settingu - jasno wypunktowalem mniej wiecej gdzie widze problemy jakie uważam za ważne i znajduje potrzebe ich rozwiązania. Lepiej w sondzie niż rekrutce, nie?


Ja choć nie mam czasu to z chęcią oddam swe łapki na klaw i skacowany mózg na użytek corax by w razie co pomoc opracować jakis spojny system na potrzeby takiej sesji. Na hangout jej pisałem. Wczoraj nawet proponowałem wykorzystanie motywu synów Lokiego. To co proponuje corax jest zajefajny pomysł na sesje, ale jak na aktualna chwile nie ma pomyslu jak polaczyc motyw wampirów z realiami skandynawii IX wieku, to ja kibicuje San Francisco.
Mam straszna nadzieje, ze jednak Vampire: Norse z rękami i nogami jednak będzie, a zabawa we Frankensteinów jakoś fajnie przyszyje te rece i nogi do kadłubka będącego pomysłem na taka sesje
 
__________________
"Soft kitty, warm kitty, little ball of fur...
Happy kitty, creepy kitty, pur, pur, pur."

"za (...) działanie na szkodę forum, trzęsienie ziemi, gradobicie i koklusz!"

Ostatnio edytowane przez Leoncoeur : 04-04-2016 o 00:14.
Leoncoeur jest offline